ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO

Vlerëso Produktin

700L6,000L

VIVEDUR MULTIPRIMER ECO

Astar akrilik silikoni me nanoteknologji me bazë uji.

 • Ekologjike
 • Stabilizon sipërfaqet
 • Ultra Adherent

700L6,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO

ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO është astar akrilik me bazë silikoni .Nanoteknologji me bazë uji, për mure të jashtme dhe të brendshme. Është mikronizuar dhe për këtë arsye ka rritur depërtimin dhe ngjitjen më të fortë duke ofruar kohezion të shkëlqyeshëm, duke rritur sipërfaqe poroze si suva, beton, pllaka gipsi, pllaka çimentoje, llaç, hidromat. Është hidrofobik, i papërshkueshëm nga uji dhe mund të marrë frymë dhe ka rezistencë shumë të mirë në alkali. Parandalon migrimin e kripërave nga muri në filmin e sipërm të bojës. Ajo ka veti të shkëlqyera të nivelimit dhe përhapet mrekullisht. Është një astar ideale ekologjike me bazë uji për sipërfaqet e lyer me ngjyra akrilike ose plastike me bazë uji.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose ngjitëse të dobëta, papastërti, yndyrë dhe kripëra. Trajtime të tilla si lëmimi mund të gjenerojnë pluhur të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Punoni në një zonë të ajrosur mirë. Përdorni pajisje të përshtatshme për mbrojtjen personale. Sipërfaqet e reja shumë alkaline të betonit ose suvasë duhet të përgatiten pas rreth një muaji. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni Vivechrom’s STOKOS SPATOULARISMATOS.

Aplikimi

 • Holloni me ujë të pastër deri në 50% për sipërfaqet e jashtme (13-15 m² / Lt) dhe deri në 100% për sipërfaqet e brendshme (16-20 m² / Lt) dhe trazojeni mirë para përdorimit.
 • Vendosni një shtresë VIVEDUR MULTIPRIMER ECO.
 • Përdorni pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes kur përdorni armë spërkatëse.
 • Zbatimi dhe tharja në një temperaturë prej 10 ° C deri 35 ° C.
 • Minimizoni harxhimin e bojës duke vlerësuar sa bojë do të ju nevojitet.

Specifikime

 • Lloji: Astar akrilik silikoni me nanoteknologji me bazë uji.
 • Metoda e aplikimit: Furçë, rul, armë spërkatëse.
 • Rrallimi: Holloni me ujë të pastër deri në 50% për sipërfaqet e jashtme dhe deri në 100% për ambientet e brendshme sipërfaqet dhe trazojini mirë para përdorimit.
 • Shkalla e përhapjes: Sipërfaqet e jashtme (13-15 m² / Lt) dhe sipërfaqet e brendshme (16-20 m² / Lt)
 • Koha e tharjes: Prekeni thahet pas 1 ore dhe ribotohet pas 2 orësh. Koha e tharjes varet nga moti kushtet (lagështia, temperatura).
 • Magazinimi: Ruhet midis 5 ° në 35 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

16 m2/lt

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

50-100%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

1L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO
ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO

700L6,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart