ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE

Vlerëso Produktin

1,300L

P965 WASH PRIMER READY FOR USE

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE Astar transparent 1K i gatshëm për përdorim për pastrimin e sipërfaqeve të galvanizuara prej alumini, çeliku dhe zingu.
Përdoret lehtë dhe nuk ka nevojë për hollues. Nuk përmban kromat.

1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE Astar transparent 1K i gatshëm për përdorim për pastrimin e sipërfaqeve të galvanizuara prej alumini, çeliku dhe zingu.
Përdoret lehtë dhe nuk ka nevojë për hollues. Nuk përmban kromat.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE

Ngjyra

Transparente

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE
ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart