ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

Vlerëso Produktin

1,600L21,800L

989 4:1 EPOXY PRIMER

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER Astar epoksid 2K shumë i mirë kundër gërryerjeve. Puthitet fort dhe mbush plotësisht sipërfaqen mbi të cilën aplikohet. U reziston kushteve ekstreme të motit. Përzjehet me 989 Epoxy Hardener në raportin 4:1. Gjendet edhe në versionin e krijuar për shasi.

1,600L21,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER Astar epoksid 2K shumë i mirë kundër gërryerjeve. Puthitet fort dhe mbush plotësisht sipërfaqen mbi të cilën aplikohet. U reziston kushteve ekstreme të motit. Përzjehet me 989 Epoxy Hardener në raportin 4:1. Gjendet edhe në versionin e krijuar për shasi.

Astar epoksi me performancë të lartë 2K me veti antikorozive. Aftësi të shkëlqyera nënshkrimi, ngjitje dhe mbushje. Rezistent ndaj kushteve ekstreme të motit. I përshtatshëm për aplikim mbi ngjyrat e vjetra, sipërfaqet prej metali të zhveshur, alumini, çeliku inox dhe zinku. Raporti i përzierjes 4: 1 me 989 Epoxy Hardener. Mund të hollohet me 775 Epoxy Thinner ose 740 Acryl Normal Thinner (zvogëlues) në 25% dhe të aplikohet nga një pistoletë me hundë 1,5 – 1,8 mm.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

Ngjyra

Gri

Paketimi

1L, 25kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

1,600L21,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart