ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,150L4,200L

305 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K, me aftësi mbushëse (funksionon si stuko), i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojërave (sintetikeshtresë evetme ose shtresë bazë). Përzjehet në raportin 4:1 me HARDENER 725 për astar SLOW/FAST.

1,150L4,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K, me aftësi mbushëse (funksionon si stuko), i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojërave (sintetikeshtresë evetme ose shtresë bazë). Përzjehet në raportin 4:1 me HARDENER 725 për astar SLOW/FAST.

Astar e shkëlqyeshme për ndërtim të lartë 2K me fuqi të jashtëzakonshme mbushëse për të gjitha llojet e ngjyrave (sintetikë – shtresë e vetme ose shtresë bazë). Raporti i përzierjes 4: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW. Mund të hollohet 10-15% me 740 Thithës Akril Normal dhe 741 Hollues të Ngadaltë Akril (zvogëlues). Tharje e shpejtë dhe e lehtë për tu fërkuar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

Paketimi

1L, 4L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

1,150L4,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart