ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS

Vlerëso Produktin

1,100L3,700L

AQUAXYL PLUS

Mbrojtës druri me bazë uji

  • Rezistent ndaj UV
  • Film fleksibël
  • Shumë e qëndrueshme
  • Penetrimi i lartë
SKU: N/A Tags: ,

1,100L3,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS

ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS është një mbrojtës druri pa erë, me bazë uji, i cili rrit bukurinë e drurit fizik. Rekomandohet për sipërfaqet e jashtme të drurit të reja dhe të pa lyer si dyert, dritaret, kornizat, veshjet, derdhjet, gardhet. Depërton thellë në dru duke e mbrojtur atë nga kërpudhat e kalbur dhe çngjyrosja e drurit. Gjithashtu siguron mbrojtje efektive nga rrezet ultraviolet të diellit. Është i papërshkueshëm nga uji dhe nuk çahet, flluskohet ose zhvishet. Është në dispozicion transparent pangjyrë dhe në 12 nuanca të gatshme, në paketim 750ml dhe 2,5lt.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata dhe të fërkohen me një letër të përshtatshme gërryese. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

  • Gati për përdorim. Vendosni 1-2 shtresa AQUAXYL PLUS. Për performancë efektive biocidale aplikoni 120-200 ml / m2 në dy shtresa.
  • Produkti është për përdorim në lëndë drusore që nuk janë në kontakt me tokën, ose i ekspozuar vazhdimisht ndaj faktorëve të motit. Jo për aplikim të brendshëm.
  • Ngjyra përfundimtare varet nga ngjyra natyrale e drurit, thithja dhe numri i veshjeve.

PAS PERDORIMIT

Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit • Pastroni furçat dhe pajisjet me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

16 m2/lt

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

Gati për përdorim

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS
ANTIMOL DRURI AQUAXYL PLUS

1,100L3,700L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart