STUKO SPATORELLA GIPS

Vlerëso Produktin

400L1,100L

SPATORELLA GIPS

Stuko që shëben për mbushjen e fugave midis paneleve të kartongipsit.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

 • Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
 •  Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.
SKU: N/A Tags: ,

400L1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO SPATORELLA GIPS

STUKO SPATORELLA GIPS shëRben për mbushjen e fugave midis paneleve të kartongipsit.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

 • Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
 • Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.
 • Përdoret për realizimin e rifiniturave në suportet me bazë gipsi dhe në panelet e gipsit.
 • Karakterizohet nga një punueshmëri mjaft e mirë, hapje e lehtë dhe mosrrëshkitje, gjë që lehtëson shumë aplikimin nëpër sipërfaqe vertikale.
 • Për ambiente të brendshme.
 • Fërkohet shumë lehtë me letërzmerile.
 • Konform EN 132791

FUSHA E PËRDORIMIT

 • Përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni.
 • Stukimin e sipërfaqeve prej betoni me ose pa porozitet

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO SPATORELLA GIPS

Paketimi

5kg, 15kg

Ngjyra

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO SPATORELLA GIPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart