SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT

Vlerëso Produktin

700L

BODY 940 SEALANT

Silikon shumë i mirë për xhamin e përparmë, falë rezistencës ndaj kushteve ekstreme të motit. Ngjit mirë pjesët e një paneli si dhe metale mbi sipërfaqe çimentike. Nuk thahet asnjëherë dhe nuk mund të lyhet nga sipër. Mund të përdoret lehtë me një pistoletë manuale ose pneumatike.

700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT

SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT Silikon shumë i mirë për xhamin e përparmë, falë rezistencës ndaj kushteve ekstreme të motit. Ngjit mirë pjesët e një paneli si dhe metale mbi sipërfaqe çimentike. Nuk thahet asnjëherë dhe nuk mund të lyhet nga sipër. Mund të përdoret lehtë me një pistoletë manuale ose pneumatike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT

Paketimi

300ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart