SHKUMË POLIURETANI D-22

Vlerëso Produktin

560L

D-22 PROFESIONAL

Shkumë izoluese poliuretani me aftësi shumë të mira për izolim akustik dhe termoizolim për përdorim profesional.

560L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHKUMË POLIURETANI D-22

SHKUMË POLIURETANI D-22  me aftësi shumë të mira për izolim akustik dhe termoizolim për përdorim profesional.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHKUMË POLIURETANI D-22

Paketimi

750ml

Ngjyra

E Verdhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHKUMË POLIURETANI D-22”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart