PASTRUES PISTOLETE SHKUME

Vlerëso Produktin

760L

FOAM CLEANER

Material për pastrimin e veglave të punës dhe pistoletës së aplikimit të shkumave me bazë poliuretani.

760L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTRUES PISTOLETE SHKUME

PASTRUES PISTOLETE SHKUME Material për pastrimin e veglave të punës dhe pistoletës së aplikimit të shkumave me bazë poliuretani.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTRUES PISTOLETE SHKUME

Paketimi

750ml

Ngjyra

E Verdhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRUES PISTOLETE SHKUME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart