SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10

Vlerëso Produktin

1,920L

SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10

Shirit izolues për qoshet e murit dhe dyshemeve

1,920L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10

SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10 Shirit izolues për qoshet e murit dhe dyshemeve

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10

Njësia

10ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart