PLUHUR METALIK PËR BOJAK

Vlerëso Produktin

1,170L

GLITTER

Glitter metalik me ngjyrë, me bazë poliesteri dhe alumini.
FUSHA E APLIKIMIT
Glitter shtohet në EPOFUGA EFG 6700 deri në masën 10% në raport me peshën e produktit. Glitter është i disponueshëm në dy ngjyra, Silver dhe Gold. Pas përzierjes së plotë i jep produktit karakteristika të veçanta dekorative. Mos përdorni më shumë se doza e rekomanduar. Ky produkt nuk është i rekomandueshëm për pishina dhe për përdorim të jashtëm.

SKU: N/A Tags: ,

1,170L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PLUHUR METALIK PËR BOJAK

PLUHUR METALIK PËR BOJAK GLITTER
Glitter metalik me ngjyrë, me bazë poliesteri dhe alumini.
FUSHA E APLIKIMIT
Glitter shtohet në EPOFUGA EFG 6700 deri në masën 10% në raport me peshën e produktit. Glitter është i disponueshëm në dy ngjyra, Silver dhe Gold. Pas përzierjes së plotë i jep produktit karakteristika të veçanta dekorative. Mos përdorni më shumë se doza e rekomanduar. Ky produkt nuk është i rekomandueshëm për pishina dhe për përdorim të jashtëm.

UDHËZIME PËR PËRDORIM

Rekomandohet të shtohet deri në 10% të peshës së PREMIUM. Shtimi bëhet direkt gjatë përzierjes së komponentit A dhe B. Pas përzierjes produkti duhet të aplikohet brenda kohës së lejueshme, domethënëpara se produkti të ngurtësohet.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA

Të ruhet në vënde të mbuluara dhe të thata.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PLUHUR METALIK PËR BOJAK

Ngjyra
Paketimi

100 gr/qese

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PLUHUR METALIK PËR BOJAK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart