NGJITËS PËR TULLA XHAMI

Vlerëso Produktin

1,340L

DW VETROSYSTEM

Ngjitës për realizimin e ngjitjes dhe mbushjen e fugave në muret me tulla xhami.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE.

  • DW VetroSystem është një material me bazë çimentoje, rëre me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh.
  • Krijon një ngjitje shumë të mirë dhe të qëndrueshme në kohë

1,340L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NGJITËS PËR TULLA XHAMI

DW VETROSYSTEM
Ngjitës për realizimin e ngjitjes dhe mbushjen e fugave në muret me tulla xhami.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE.

  • DW VetroSystem është një material me bazë çimentoje, rëre me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh.
  • Krijon një ngjitje shumë të mirë dhe të qëndrueshme në kohë

FUSHA E PËRDORIMIT

Përdoret për ngjitjen e tullave të xhamit në mur vertikal në ambjente të brendshme dhe të jashtme.

MONTIMI I TULLAVE TË XHAMIT

Për aplikimin e DW VETROSYSTEM në ngjitjen e tullave të xhamit përdoret mallë metalike ose mistri. Materiali shpërndahet në të dy sipërfaqet që do të ngjitet në mënyrë që të sigurohet një ngjitje sa më e mirë. Është e nevojshme që tullat e xhamit gjatë montimit të ngjeshen në mënyrë që të dalë ngjitësi i tepërt. Pasi largohet me mallë teprica e ngjitësit, fuga duhet të uniformizohet nëpërmjet një sfungjeri të lagur. Në përfundim pastrohet me anë të një bezeje të pastër dhe të thatë.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NGJITËS PËR TULLA XHAMI

Paketimi

25kg

Ngjyra

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NGJITËS PËR TULLA XHAMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart