NGJITËS PËR TAPET BARI

Vlerëso Produktin

3,800L9,900L

DW SYNTHETHIC ECO 220

Ngjitës për tapetet e barit sintetik, me bazë poliuretani.
KARAKTERISTIKAT

  • DW SYNTHETHIC ECO 220 është ngjitës sintetik me bazë poliuretani.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 nuk përmban solvent.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 arrin një nivel të lartë të fleksibilitetit dhe ngjitshmërie.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 siguron ngjitshmëri të lartë në çdo lloj suporti.
  •  DW SYNTHETHIC ECO 220 siguron punueshmëri të mirë edhe në temperatura të ulëta.
SKU: N/A Tags: ,

3,800L9,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NGJITËS PËR TAPET BARI

NGJITËS PËR TAPET BARI DW SYNTHETHIC ECO 220
Ngjitës për tapetet e barit sintetik, me bazë poliuretani.
KARAKTERISTIKAT

  • DW SYNTHETHIC ECO 220 është ngjitës sintetik me bazë poliuretani.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 nuk përmban solvent.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 arrin një nivel të lartë të fleksibilitetit dhe ngjitshmërie.
  • DW SYNTHETHIC ECO 220 siguron ngjitshmëri të lartë në çdo lloj suporti.
  •  DW SYNTHETHIC ECO 220 siguron punueshmëri të mirë edhe në temperatura të ulëta.

PROÇEDURA E APLIKIMIT

Përgatitja e sipërfaqes
Sipërfaqja duhet të parapërgatitet sipas kushteve teknike të stadardeve për fushat sportive.
APLIKIMI
Para përdorimit, përzieni ngjitësin. Nëse kemi formimin e cipës sipërfaqësore, në çdo rast bëhet heqja e saj. DW SYNTHETHIC ECO 220 aplikohet mbi sipërfaqe me anën e një malle të dhëmbëzuar të përshtatshme për parkete. Koha e punueshmërisë e produktit DW SYNTHETHIC ECO 220 është maksimalisht 30 minuta në kushte normale temperature dhe lagështie. Nëse gjatë aplikimit shohim formimin e cipës ngjitësi hiqet dhe riaplikohet.

KONSUMI
Në varësi të llojit të mallës së përdorur:
600 – 800 g/m² duke përdorur një mallë me dhëmbë 4 mm.
800 – 1000 g/m² duke përdorur një mallë me dhëmbë 6 mm.
PAKETIMI
DW SYNTHETHIC ECO 220 është në dispozicion në 5 Kg dhe 15 Kg në ngjyrë bezhë
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj nese ruhet në një vend të ftohtë në paketim origjinal dhe të pahapur.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NGJITËS PËR TAPET BARI

Paketimi

5kg, 15kg

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NGJITËS PËR TAPET BARI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NGJITËS PËR TAPET BARI

3,800L9,900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart