Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei

Vlerëso Produktin

1,300L

Plast Star siliconölfrei

Mban dhe mbron me muaj dhe është jashtëzakonisht i qëndrueshëm ndaj rrezeve UV. Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre origjinale të re gjysëm mat falë një sistemi të veçantë të përbërësve

1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei

Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei produkt premium pa vaj silikoni në fushën e produkteve të kujdesit plastik. Mban dhe mbron me muaj dhe është jashtëzakonisht i qëndrueshëm ndaj rrezeve UV. Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre origjinale të re gjysëm mat falë një sistemi të veçantë të përbërësve të kujdesit (mikro-emulsioni), i cili lidhet fort me sipërfaqen e trajtuar. Ndalon vulosjen e dyerve nga ngrirja. Jeta jashtëzakonisht e gjatë e shërbimit, përdorimi i shpejtë dhe i thjeshtë dhe një aromë e këndshme e bëjnë Siliconölfrei Plast Star në një produkt të pakonkurueshëm. I përshtatshëm në mënyrë optimale për goma dhe pjesë gome gjithashtu. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Pjesë të jashtme plastike dhe gome, goma, vula derash, etj

Rekomandime për përdorim

Përdorni një sfungjer për të aplikuar në mënyrë të barabartë në sipërfaqet e pastra dhe të thata, fërkojeni mirë dhe lëreni të thahet plotësisht.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, gomat; Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë .

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei
Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart