FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON

Vlerëso Produktin

700L

POLYFIBER 0.6, 1.2, 1.8

Fibra polipropileni me gjatësi 6 dhe 12 mm, për përforcimin dhe armimin e betoneve dhe llaçeve.

700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON

FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON Fibra polipropileni me gjatësi 6 dhe 12 mm, për përforcimin dhe armimin e betoneve dhe llaçeve.

PARAMETRAT E PRODUKTIT

 • Gjatësia mm 12
 • Densiteti I fibrave g/cm3 0.91
 • Diametri μm 33
 • Breaking tenacity Mpa 599
 • Zgjatja deri në këputje % 27.6
 • Moduli(1% vije tangencial) Mpa 4665
 • Pika e shkrirjes 169
 • Rezistenca ndaj acideve dhe bazave —— E fortë
 • Lloji I fibrave —— Polipropileni
 • Ngjyra —— E Bardhë
 • PAKETIMI Qese plastike 600 g dhe 900 g.

KONSUMI

 • 600-900 g/m³ ne beton.
 • 900-1200 g/m³ ne llaç.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON

Përmasa

0.6 mm, 1.2 mm, 1.8 mm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart