DYLENT SHUMË I AVASHTË 742

1,050L

742 ACRYL EXTRA SLOW THINNER

Hollues shumë i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

1,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLENT SHUMË I AVASHTË 742

DYLENT SHUMË I AVASHTË 742 Hollues shumë i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

Hollues i veçantë (zvogëlues) EXTRA SLOW që përdoret për hollimin e astareve akrilike 2K me ndërtim të lartë dhe veshjeve akrilike dhe veshjeve bazë. Hollohet në mënyrë të përsosur dhe siguron një sipërfaqe perfekte pa asnjë zgjatje të kohës së tharjes. Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e pajisjeve të përdorura në aplikimin e materialit akrilik. NUK përmban tretës të ricikluar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLENT SHUMË I AVASHTË 742

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLENT SHUMË I AVASHTË 742”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart