BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE

Vlerëso Produktin

FLOORCOAT PAINT

Bojë me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor, per vijëzime në fusha sportive të brendshme dhe të jashtme.
KARAKTERISTIKAT
Bojë per ambiente të brendshme dhe të jashtme me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor dhe fillerash me granulometri të seleksionuar.
Për shkak të formulacionit të produktit FLOORCOAT FINAL ka mbulueshmëri shumë të mirë dhe jetëgjatësi. Produkti ka rezistencë te lartë
ndaj kushteve të ndryshme të motit dhe ndaj abrazionit. Produkti ka veti shumë të mira ngjitëse si në sipërfaqë të reja ashtu edhe në ato të paralyera.

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE FLOORCOAT PAINT
Bojë me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor, per vijëzime në fusha sportive të brendshme dhe të jashtme.
KARAKTERISTIKAT
Bojë per ambiente të brendshme dhe të jashtme me bazë rezinash akrilike në dispersion ujor dhe fillerash me granulometri të seleksionuar. Për shkak të formulacionit të produktit FLOORCOAT FINAL ka mbulueshmëri shumë të mirë dhe jetëgjatësi. Produkti ka rezistencë te lartë ndaj kushteve të ndryshme të motit dhe ndaj abrazionit. Produkti ka veti shumë të mira ngjitëse si në sipërfaqë të reja ashtu edhe në ato të paralyera.

FUSHAT E PËRDORIMIT

FLOORCOAT PAINT përdoret për vijëzime të fushave sportive si për shembull, fusha tenisi, fusha basketbolli, fusha handbolli, fusha volejbolli, pistën e tartarit në fusha futbolli, etj.

MËNYRA E PËRDORIMIT

  1. Përgatitja e sipërfaqes
    FLOORCOAT PAINT aplikohet mbi sipërfaqen e tharë paraprakisht të FLOORCOAT FINAL, shtresës primare për të bërë vijëzimet e fushës.
  2. Përgatitja e produktit
    FLOORCOAT PAINT mund të hollohet me 10% – 15% ujë dhe përzihet me anën e një mikseri të përshtatshëm për homogjenizim. Me pas bëhet aplikimi i produktit duke përdorur një furçë, rrul ose me spërkatje. Aplikimi i produktit bëhet me dy shtresa dhe shtresa e dytë aplikohet 12 – 24 orë mbas aplikimit te shtresës se parë.

PAKETIMI
Ne kova 5 Kg dhe 10 Kg
KONSUMI
Sipërfaqe e lëmuar: 250 – 300 gr/m2 / shtresë
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
Ruhet në një ambalazh të mbyllur mirë në mjedise të thata dhe me hije e me lagështi të ulët, të paktën për 24 muaj nga data e prodhimit.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE
BOJË VIJËZIMI PËR FUSHA SPORTIVE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart