ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

Vlerëso Produktin

530L2,980L

DW PRIMER

DW PRIMER është astar me bazë rezine akrilike, i cili përdoret për t’i dhënë suportit cilësitë e dëshiruara para aplikimit të ngjitësve të pllakave me bazë çimento.
FUSHAT E APLIKIMIT

DW PRIMER mund të aplikohet si shtresë parësore në shumë suporte, si për shembull pllaka të vjetra, sipërfaqe të lëmuara, gurë natyral, sipërfaqe dyshemeje të çimentuara, dru dhe metal.

SKU: N/A Tags: ,

530L2,980L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH DW PRIMER është astar me bazë rezine akrilike, i cili përdoret për t’i dhënë suportit cilësitë e dëshiruara para aplikimit të ngjitësve të pllakave me bazë çimento.

FUSHAT E APLIKIMIT

DW PRIMER mund të aplikohet si shtresë parësore në shumë suporte, si për shembull pllaka të vjetra, sipërfaqe të lëmuara, gurë natyral, sipërfaqe dyshemeje të çimentuara, dru dhe metal.

UDHËZIME PËR PËRGATITJEN

Suporti: sipërfaqja ku do të aplikohet DW PRIMER duhet të jetë pa lagështi, pa pluhura dhe pa pjesë të lyera me vaj.

APLIKIMI

DW PRIMER është i gatshëm për përdorim, i cili aplikohet direkt në suport me anë të një rruli ose furçe. Ngjitësi i pllakave mund të aplikohet pas një ore dhe përsa kohë që DW PRIMER ngjit.
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
Jetëgjatësia e produktit është 18 muaj nga data e prodhimit nëse ruhet në paketim origjinal dhe mbrohet nga ngricat dhe ekspozimi i drejtpërdrejtë në diell.
SHËNIME
Temperatura e ambientit gjatë aplikimit duhet të jetë ndërmjet +5°C dhe 35°C. Koha maksimale e lejuar pas aplikimit është 12 orë. Nëqoftëse kjo kohë kalon atëherë nevojitet një shtresë e re para aplikimit të gjitësit të pllakave. DW PRIMER është i domosdoshëm kur duhet të bëhet ngjitja e pllakës mbi pllakë.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

Paketimi

1kg, 5kg, 10kg

Ngjyra

E Verdhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR PËR KOLL PLLAKASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

530L2,980L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart