ASTAR PËR HIDROIZOLUES

Vlerëso Produktin

3,500L9,300L

PU 88 PRIMER

Astar një komponentësh me bazë poliuretani.

PËRSHKRIMI

PU 88 PRIMER është një produkt me bazë epoksi një – komponent, me bazë uji. Produkti ofron rezistencë të lartë fiziko mekanike, si për shembull rezistencë ndaj gërryerjes, rezistencë ndaj ujit, acideve, alkaleve, produkteve të naftës etj. Përdoret para aplikimit të Izoelastic PU.

FUSHA E APLIKIMIT

PU 88 PRIMER përdoret si PRIMER kur kemi përdorimin e produktit IZOELASTIC PU në proceset e hidroizolimit, në rastet e tarraceve, etj

SKU: N/A Tags: ,

3,500L9,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR PËR HIDROIZOLUES

ASTAR PËR HIDROIZOLUES PU 88 PRIMER një komponentësh me bazë poliuretani.
PËRSHKRIMI
PU 88 PRIMER është një produkt me bazë epoksi një – komponent, me bazë uji. Produkti ofron rezistencë të lartë fiziko mekanike, si për shembull rezistencë ndaj gërryerjes, rezistencë ndaj ujit, acideve, alkaleve, produkteve të naftës etj. Përdoret para aplikimit të Izoelastic PU.

FUSHA E APLIKIMIT

PU 88 PRIMER përdoret si PRIMER kur kemi përdorimin e produktit IZOELASTIC PU në proceset e hidroizolimit, në rastet e tarraceve, etj.

UDHËZIME PËR PËRDORIM

Sipërfaqja duhet të jetë:

  • E qëndrueshme.
  • Pa praninë e materialeve që parandalojnë lidhjen, p.sh. pluhur, grimca të lirshme, yndyrna etj. Gjithashtu ajo duhet të përgatitet sipas natyrës së sipërfaqes. Pas kësaj, në sipërfaqe duhet të pastrohen mirë nga pluhuri me një fshesë me korent.

PROÇEDURA E APLIKIMIT

Produkti është i gatshëm për aplikim dhe aplikohet direkt mbi sipërfaqen e dyshemesë me anën e një rruli ose furçe.

KONSUMI
300 gr/m2 për shtresë

PAKETIMI

I ambalazhuar në kuti metalike, 1kg dhe 5 Kg.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA

12 muaj nëse ruhet në paketim original dhe të pahapur në vende të thata dhe në temperatura ndërmjet 5 – 25o C .

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR PËR HIDROIZOLUES

Paketimi

1kg, 3kg

Ngjyra

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR PËR HIDROIZOLUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR PËR HIDROIZOLUES

3,500L9,300L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart