HOLLUES BOJRA EPOKSIDE

Vlerëso Produktin

450L1,950L

HOLLUES BOJRA EPOKSIDE

HOLLUES BOJRA EPOKSIDE Hollues për veshjet epokside. Përzierje e hidrokarbureve aromatikë dhe tretësve oksigjenues.

  • Për përdorim të përgjithshëm
SKU: N/A

450L1,950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

HOLLUES BOJRA EPOKSIDE

HOLLUES BOJRA EPOKSIDE Hollues për veshjet epokside. Përzierje e hidrokarbureve aromatikë dhe tretësve oksigjenues.

  • Për përdorim të përgjithshëm

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: HOLLUES BOJRA EPOKSIDE

Paketimi

0.75L, 4L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “HOLLUES BOJRA EPOKSIDE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

HOLLUES BOJRA EPOKSIDE

450L1,950L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart