TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET

Vlerëso Produktin

1,200L

IZOCARPET

Tapet për përforcim e hidroizolimit në dysheme dhe mure

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET

TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET

Tapet për përforcim e hidroizolimit në dysheme dhe mure

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET

Njësia

50 mL/rul

Ngjyra

E Kuqe

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart