LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX

900L

FLATEX

Llaç nivelues me bazë çmento për ambjente të jashtme dhe të brendshme.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Llaç me bazë çimento, rërë me granulometri të seleksionuar dhe polimerë të modifikuar.
  • Shërben për të krijuar një shtresë të rrafshët për aplikimin e hidroizoluesve dhe ngjitësve.
Tags: ,

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX

LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX Llaç nivelues me bazë çmento për ambjente të jashtme dhe të brendshme.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Llaç me bazë çimento, rërë me granulometri të seleksionuar dhe polimerë të modifikuar.
  • Shërben për të krijuar një shtresë të rrafshët për aplikimin e hidroizoluesve dhe ngjitësve.

FUSHA E APLIKIMIT

Përdoret për nivelimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme si p.sh nivelimi i pishinave para hidroizolimit dhe ambjenteve të tjera para aplikimit te ngjitësve të pllakave. Gjatë aplikimit të produktit temperatura e ambjentit duhet të jetë nga +5°C deri ne +35°C.

PËRGATITJA E SUPORTIT

Suporti ku do të aplikohet materiali duhet të jetë i thatë, i pastër, i njëtrajtshëm, absorbues, i qëndrueshëm. Nuk duhet të ketë mbetje të huaja si vajra, verniqe, nafta, etj.

MËNYRA E APLIKIMIT TË PRODUKTIT

Produkti aplikohet në mënyrë manuale me mallë. Kur produkti aplikohet me pompë duhet patur kujdes kosistenca e përpunimit dhe mos e përzieni me materiale të tjera.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX

Paketimi

25kg

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAÇ AUTONIVELUES FLATEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart