Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

Vlerëso Produktin

700L

Shkumë poliuretani me zgjerim të ulët, me një përbërës, e cila polimerizohet duke vepruar me lagështinë e ajrit. Ofron ngjitje të shkëlqyer ndaj shumicës së materialeve të zakonshme (dru, suva, beton, gur, metal etj.), termoizolim dhe audioizolim të lartë, rezistencë ndaj lagështisë dhe vjetrimit. Përdoret për vendosjen e kasave të dyerve dhe të dritareve, mbushjen e vrimave, izolimin e hapësirave, plasaritjeve dhe zgavrave në materialet izoluese, rreth tubave që hyjnë në mure etj.

700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

VEÇORITË/INSTALIMET

Shkumë poliuretani me zgjerim të ulët, me një përbërës, e cila polimerizohet duke vepruar me lagështinë e ajrit. Ofron ngjitje të shkëlqyer ndaj shumicës së materialeve të zakonshme (dru, suva, beton, gur, metal etj.), termoizolim dhe audioizolim të lartë, rezistencë ndaj lagështisë dhe vjetrimit. Përdoret për vendosjen e kasave të dyerve dhe të dritareve, mbushjen e vrimave, izolimin e hapësirave, plasaritjeve dhe zgavrave në materialet izoluese, rreth tubave që hyjnë në mure etj.

PAKETIMI

750 ml.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM
Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart