Pastrimi i fenerve te makines me avull

Review Product

4,900L

Specifikim:

 • Gjatësia e kabllit të furnizimit me energji elektrike: Rreth 3 metra/118.1 inç
 • Lëngu riparues: Rreth 800g
 • Madhësia e kupës (Dia x H): Rreth 75 x 118 mm / 2.95 x 4.6 inç
 • Madhësia e kapakut të atomizimit (Dia x H): Rreth 75 x 140 mm / 2.95 x 5.5 inç

Karakteristikat:

 • Efektive: Eliminoni në mënyrë efektive gërvishtjet e fenerëve të makinës dhe zgjidhni problemet e zverdhjes, turbullimit dhe oksidimit.
 • Ferët: Të përshtatshëm për fenerët e rinj, duke ndihmuar në mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e fenerëve.
 • Rivendosja: Rivendosni fenerët, rrisni dukshmërinë dhe sigurinë.
 • Përdorimi i lehtë: Lehtë për t’u përdorur dhe përdorur, transparencë e lartë dhe ngjitje e fortë.
 • Zgjatni jetën: Ndihmoni në zgjatjen e jetëgjatësisë së fenerëve të makinave dhe vononi plakjen e tyre. Bëni fenerët më të shndritshëm dhe më të përsosur.

Paketa e përfshirë:

 • 1 copë x Kupë atomizimi
 • 1 pc x Mbulesa e atomizimit
 • 1 pc x Lëng riparues
 • 1pc x Furnizim me energji elektrike
 • 6 copë x Letër rëre

4,900L

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrimi i fenerve te makines me avull

Pastrimi i fenerve te makines me avull

Pikat e shitjes së produktit

Ngjitje e fortë: Ky grup mbushës në nivel të lëngshëm vjen me ngjitje të fortë, mund të aplikohet lehtësisht në zonat e pjesëve të automobilave.

Ngjitje e fortë, rezistencë e ulët dhe performancë e qëndrueshme.

I lehtë për t’u instaluar: Dylli i lëngshëm spërkatës në sipërfaqe është shumë i lëmuar, nuk ka nevojë të shqetësoheni për njollat dhe gërvishtjet e makinës suaj.

speciale: Të formuluara posaçërisht në të gjitha etiketat tona të makinave janë të papërshkueshme nga uji dhe të përshtatshme për larje fenenerësh.

 • Kit polimer Fenerët e lëngshëm polak kimike Avullues i lëngshëm Atomizues filxhan kimik për riparimin e fenerëve Llak polak për makinë

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT:

 1. Rivendosja e lenteve për fenerët e automobilave.
 2. Një komplet rikthen dy lente fenerësh.
 3. Ky grup përfshin kuti mjetesh, tretësirë të lëngshme, filxhan, karikues, letër rëre, shirit, maskë për fytyrën, bllok lëmues.

ARSYET PËR TË BLERE:

 • Fenerët e polimerizimit të rinovimit optik: këta fenerë polimer janë të përshtatshëm për instalim në shumicën e llojeve të automjeteve, si sediljet e makinave, sediljet e motoçikletave, etj.
 • Lustrim i çuditshëm i elementeve të lëngshëm t4000 v2: elementët e lëngshëm t4 është një lustrues i vogël, i mesëm dhe i madh i elementeve të lëngshëm që mund të heqë lehtësisht pluhurin, yndyrën, njollat dhe gjurmët e gishtërinjve nga ambientet e brendshme të makinave ose automjetet.
 • Polimer vitrifikimi për fenerët: polimeri avullues ka një fener të integruar, kështu që instalohet dhe hiqet shumë lehtë.
 • Punon në mënyrë perfekte: kompleti i polimerit është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, i cili është shumë i përshtatshëm për pastrimin e makinës suaj.
 • Shitës shumë i rekomanduar: polimeri është një shitës shumë i rekomanduar në industri. Është rekomanduar të përdoret si nga klientët shtëpiak ashtu edhe nga ata komercial. prandaj, nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për ta zgjidhur atë për ju.
 • E bërë me material të mirë: kompleti i polimerit është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë.
 • Krejt e re dhe me cilësi të lartë.
 • Kompleti përfshin të gjitha mjetet që ju nevojiten për kujdesin e fenerëve.
 • Rikthen plastikën e pastër duke hequr mjegullën dhe çngjyrosjen.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrimi i fenerve te makines me avull”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pastrimi i fenerve te makines me avull
Pastrimi i fenerve te makines me avull

4,900L

Send a WhatsApp Message
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart