955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI

Review Product

3,000L

955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI TEPËR E FORTË

Aplik0het me pistolet zifti, krijon një sipërfaqe të ashpër dhe shumë të fortë.

E disponueshme në të zezë dhe në të bardhe dhe mund të ngjyroset me sistemin color solution HB BODY

SKU: N/A Tags: ,

3,000L

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI

955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI TEPËR E FORTË është një shtresë mbrojtëse poliuretani 2k, që ofron rezistencë të lartë mekanike,kundra gërvishtjeve, tretës dhe mbrojtje UV. Ka aftësi të qëndrueshme ndaj zërit dhe anti-slip. Aplikohet për qëllime të shumta, të tilla si shtretër kamionësh, 4×4, SUV, automjete jashtë rrugës, rimorkio, motobarka, makina bujqësore, dysheme, mjete dhe shumë më tepër. Mund të aplikohet në të gjitha sipërfaqet metalike, pjesët plastike, punimet e vjetra me bojë 2K, OEM, druri dhe tekstil me fije qelqi poliestër. Efekte të ndryshme të strukturës sipas mënyrës së ndryshme të aplikimit siç referohet TDS. Versioni me ngjyrosje mund të ngjyroset për çdo ngjyrë që dëshironi, duke shtuar 10% veshje akrilike ose bazament të 10% HB BODY 2K. Siguron mbrojtje ndaj një game të gjerë kimikatesh, si vajra hidraulikë, lëndë djegëse, mbetje kafshësh, ujë i kripur dhe të tjera.

  • Paketa përmban 600ml Black liner + 200ml forcues 2K
  • I përshtatshëm për kamionë, furgonë, furgona frigoriferësh, anije, SUV etj
  • I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet metalike, pjesët plastike dhe bojërat e vjetra.
  • Efektet e ndryshme mund të arrihen me anë të aplikimit. (shih TDS)
  • 800ml produkt total.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: 955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI

Packaging

600ml+200ml

Videos: 955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI
955 TOUGH LINER – BOJË ZIFTI
Send a WhatsApp Message
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart