UPA METALIKE POLISTEROLI

Vlerëso Produktin

22L37L

METALLIC WALL ANCHORS

Upa metalike për fiksimin e paneleve të polisterolit, leshit të xhamit ose të gurit me element të brendshëm fiksimi metalik dhe veshje plastike të jashtme.

22L37L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

UPA METALIKE POLISTEROLI

UPA METALIKE POLISTEROLI për fiksimin e paneleve të polisterolit, leshit të xhamit ose të gurit me element të brendshëm fiksimi metalik dhe veshje plastike të jashtme.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: UPA METALIKE POLISTEROLI

Përmasa

10 cm, 12 cm, 14 cm, 16 cm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “UPA METALIKE POLISTEROLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart