NGJYRUES PËR BETON COLORCEM

Vlerëso Produktin

850L3,100L

NGJYRUES PËR BETON COLORCEM

NGJYRUES PËR BETON COLORCEM dhe rifinitura. Eshtë i përshtashëm për të ngjyrosur llaçin e tjegullave ose betonime me ngjyrë etj.

850L3,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

NGJYRUES PËR BETON COLORCEM

NGJYRUES PËR BETON COLORCEM dhe rifinitura. Eshtë i përshtashëm për të ngjyrosur llaçin e tjegullave ose betonime me ngjyrë etj.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NGJYRUES PËR BETON COLORCEM

Ngjyra

Blu, E Kuqe, E Verdhë, E Zezë, Jeshile, Kafe, Okër

Paketimi

0.9kg, 1kg, 1.3kg, 1.5kg, 2kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NGJYRUES PËR BETON COLORCEM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NGJYRUES PËR BETON COLORCEM
NGJYRUES PËR BETON COLORCEM

850L3,100L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart