LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7

Vlerëso Produktin

1,300L4,000L

VIVEXYL FILTER 7

Llak druri Premium për dyer dhe dritare

  • Garanti 5 vjet
  • Mbrojtja maksimale UV
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Satin Finish

1,300L4,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7

LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7 është një llak me përfundim satine me rezistencë të shkëlqyeshme ndaj rrezatimit UV, duke rezultuar në një mbrojtje fleksibile dhe afatgjatë të drurit nga kushtet e motit. Është mikroporoz, i papërshkueshëm nga uji dhe nuk mban papastërti. Ka aplikim shumë të lehtë dhe mirëmbajtje të thjeshtë. Është ideale për veshjen e sipërme në konstruksione të qëndrueshme prej druri siç janë dyert dhe dritaret, duke siguruar mbrojtje të sipërme dhe duke theksuar strukturën dhe pamjen e drurit. Është i disponueshëm në transparent të pangjyrë dhe në 12 nuanca të gatshme, si dhe në 34 hije përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom KROMOSINTEZA.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Druri i zhveshur: Vendosni 1 shtresë të ruajtësit të drurit VIVEXYL PLUS tranparent për një mbrojtje efektive kundër kërpudhave. Llaqe të vjetra në gjendje të dobët: Hiqni plotësisht llakun, fërkojeni dhe pluhurosni dhe vendosni 1 shtresë të ruajtësit të drurit VIVEXYL PLUS tranparent. Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, do të japin pluhur. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

  • Gati për përdorim. Vendosni 2 shtresa Filtri VIVEXYL 7. Për qëndrueshmëri maksimale dhe deri në 5 vjet mbrojtje  e kërkuar, cilësi e lartë e drurit dhe konstruksionit dhe zbatimi i minimumit 3 mantelet e FILTERIT VIVEXYL 7 me ngjyra.
  • Mirëmbajtja: Në sipërfaqe me llaqe në gjendje të mirë, vendosni 1 shtresë të FILTERIT VIVEXYL 7 transparente ose ngjyrë e lehtë.
  • Ngjyra përfundimtare e drurit varet nga ngjyra natyrale dhe thithja e drurit dhe numri i veshjeve të aplikuara.
  • Zbatimi dhe tharja në temperatura ndërmjet 10 ° C deri 35 ° C

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

16 m2/lt

Rezultati Pas Lyerjes

Satin

Koha e Tharjes

4 Orë

Hollimi

Gati për përdorim

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7
LLAK DRURI VIVEXYL FILTER 7

1,300L4,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart