Korniza Dekorative Polisteroli Bovelacci

Vlerëso Produktin

39L286L

Një linjë e tërë kornizash dhe përfundimesh të tjera, perfekte për çdo mjedis dhe e përshtatshme për çdo stil.

Tek ne do të gjeni:

  • Elementet për tavanet Korniza, rozeta, trare etj …
  • Elemente për mure Skajet, pilastrat, raftet etj …
  • Elemente dekorative Rozeta, kamare, friza, kolona etj …
  • Elementet e dyshemesë Skaj

39L286L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Korniza Dekorative Polisteroli

Korniza Dekorative Polisteroli nga stilet më klasike te stilet më të pazakonta. Hijeshia e dizajnit italian e kombinuar me përdorimin e materialeve më moderne për të krijuar zgjidhje inovative dhe origjinale. Materialet dhe linjat e zgjedhjes së parë të dizajnuara për të garantuar besueshmëri dhe lehtësi të madhe në përdorim.

Tek ne do të gjeni:

  • Elementet për tavanet Korniza, rozeta, trare etj …
  • Elemente për mure Skajet, pilastrat, raftet etj …
  • Elemente dekorative Rozeta, kamare, friza, kolona etj …
  • Elementet e dyshemesë Skaj

Zgjidhjet tona për kornizat dekorative

Një linjë e tërë kornizash dhe përfundimesh të tjera, perfekte për çdo mjedis dhe e përshtatshme për çdo stil. Stili i pagabueshëm italian: korniza dhe kënde të nxjerra që rrisin tavanet dhe muret me vija të pastra, moderne dhe thelbësore, duke evokuar elegancën e moshës së shijes Made in Italy. Dekorimet tona përveç zbukurimit të mjediseve moderne mund të përdoren në rinovimin e ndërtesave historike ku ato mund të jenë të dobishme për të fshehur parregullsitë e mureve ose tavaneve: me ndihmën e dekorimeve tona në polisterol, poliuretani dhe polistrukturuar çdo realitet merr një prekje të elegancën e cila nxjerr në pah stilin dhe cilësinë italiane të së cilës ne jemi bartës të standardeve në botë.

Materialet

Një gamë e gjerë produktesh është gjithnjë në dispozicion në depon tonë që mund të plotësojë nevojat e përbashkëta të bizneseve dhe individëve. Mundësia e dorëzimit në të gjithë Shqipërinë përmes transportuesve të jashtëm. Magazinimi optimal garanton ruajtjen e saktë të materialeve, duke mbajtur vetitë kimike-fizike të pandryshuara.

Pajisjet

Ne jemi në gjendje të sigurojmë pajisje profesionale më të përshtatshme, efikase dhe të sigurta për aplikimin e kornizave dhe elementeve dekorativë për ambientet e brendshme.

Këshilla

Stafi ynë teknik është në gjendje t’ju mbështesë në zgjedhjen e zbukurimeve dhe stileve që i përshtaten më mirë nevojave tuaja. Ne jemi gjithashtu në gjendje të ofrojmë asistencë teknike për fazat e projektimit, instalimit dhe mirëmbajtjes.

Specifikime: Korniza Dekorative Polisteroli Bovelacci

material

Polisterol

Modeli

X83, X70, X74, X75, X76, X77, X78, X80, X82, X50, X86, X92, X94, X118, X123, X124, X125, I715, X41, I779, I785, I780, I763, I760, I755, I750, I707, I703, I735, I741, I717, I725, I720

Dimensions
Dimensions N/A

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Korniza Dekorative Polisteroli Bovelacci”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Korniza Dekorative Polisteroli Bovelacci
Korniza Dekorative Polisteroli Bovelacci

39L286L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart